![P6070011 P6070011](http://www.asterion-panormo.gr/wp-content/gallery/all/thumbs/thumbs_P6070011.jpg)
![P6070024 P6070024](http://www.asterion-panormo.gr/wp-content/gallery/all/thumbs/thumbs_P6070024.jpg)
![P6070074 P6070074](http://www.asterion-panormo.gr/wp-content/gallery/all/thumbs/thumbs_P6070074.jpg)
![P6070246 P6070246](http://www.asterion-panormo.gr/wp-content/gallery/all/thumbs/thumbs_P6070246.jpg)
![P6070002 P6070002](http://www.asterion-panormo.gr/wp-content/gallery/all/thumbs/thumbs_P6070002.jpg)
![P6070149 P6070149](http://www.asterion-panormo.gr/wp-content/gallery/all/thumbs/thumbs_P6070149.jpg)
α) Πάνορμο: Οικογενειακή παραλία στον κόλπο του χωριού, ρηχά νερά, ομπρέλες και ξαπλώστρες.
β) Γεροπόταμος: Κόλπος που κλείνει με βράχια προσφέροντας ηρεμία. Ειδικά λίγο πριν τη δύση του ηλίου το τοπίο γίνεται ειδυλλιακό.
γ) Μαλυού το ρυάκι: Το όνομα έδωσαν οι ντόπιοι συνθηματικά για να κρατήσουν αυτή την παραλία μυστική. Εκεί υπάρχουν λιγοστές ομπρέλες και ξαπλώστρες και λειτουργεί καντίνα. Την καλύτερη σκιά πάντως κάνουν οι μικρές σπηλιές τις οποίες προτιμούν αρκετά ζευγάρια.